proffer trenażery pożarowe, aparaty powietrzne, butle kompozytowe
 
Produkty Oferty
Ważne informacje
Aparat powietrzny ProffAir
Butle kompozytowe
Serwis techniczny SCBA
Galeria zdjęć
Napisz do nas
Wyszukiwanie
Linki
 
Witamy na stronie serwisu [Proffer] Email
[Proffer-tech] : Profesjonalna Oferta Techniczna sprzętu ratowniczego, treningowego,  ochrony indywidualnej i wyposażenia serwisowego
  • SCBA  ProffAir  APS/4 : [Proffer] Aparat powietrzny butlowy nadciśnieniowy z butlą kompozytową polskiej produkcji zgodny z normą  PN-EN 137:2008  typ1-przemysł; typ2-straże pożarne

ProffAir - Panorama Plus
Image

SCBA ProffAir APS/4 : aparat powietrzny butlowy [Proffer] - profesjonalny sprzęt ochrony dróg oddechowych zaprojektowany do zastosowań w ratownictwie oraz ochronie pracy, w warunkach konieczności izolowania się od atmosfery otoczenia ze względu na obecność substancji szkodliwych lub niedostatecznej ilości tlenu.

Maska twarzowa Panorama Plus i automat oddechowy  ATX600 to rozwiązanie techniczne, które wprowadza nadciśnieniowy aparat powietrzny butlowy produkcji krajowej jako następcę lini aparatów - APS/3, produkowanych przez Fabrykę Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych „FASER S.A. Ergonomiczny noszak oraz ultralekka butla kompozytowa ułatwiają pracę w trudnych warunkach. Aparat powietrzny SCBA ProffAir to modułowa konstrukcja, która umożliwia jego kompatybilność z wcześniejszą linią aparatów APS/3 i APS/4 dając użytkownikowi możliwość współpracy oraz unowocześnienia posiadanego sprzętu.

Aparat powietrzny SCBA ProffAir APS/4  to jakość dostarczana przez polskiego producenta sprzętu ratunkowego, którą oferuje wyłączny przedstawiciel na terenie kraju w zakresie dystrybucji i serwisu - Proffer Sp. z o.o.


 
następny artykuł »
 
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Copyright (C) 2019 Symulatory pożarów trenażery aparaty powietrzne Proffer
digitalbugs