proffer trenażery pożarowe, aparaty powietrzne, butle kompozytowe
 
Produkty Oferty
Ważne informacje
Aparat powietrzny ProffAir
Butle kompozytowe
Serwis techniczny SCBA
Galeria zdjęć
Napisz do nas
Wyszukiwanie
Linki
 
Witamy na stronie serwisu [Proffer] Email
[Proffer-Tech] : Profesjonalna Oferta Techniczna sprzętu ratowniczego, ochrony indywidualnej i wyposażenia serwisowego dostarczanego w sieci EGERIA-GROUP
  • SCBA  ProffAir  APS/4 : [Proffer] Aparat powietrzny butlowy nadciśnieniowy z butlą kompozytową polskiej produkcji zgodny z normą  PN-EN 137:2008  typ1-przemysł; typ2-straże pożarne

ProffAir - Panorama Plus
Image

SCBA ProffAir APS/4 : aparat powietrzny butlowy [Proffer] - profesjonalny sprzęt ochrony dróg oddechowych zaprojektowany do zastosowań w ratownictwie oraz ochronie pracy, w warunkach konieczności izolowania się od atmosfery otoczenia ze względu na obecność substancji szkodliwych lub niedostatecznej ilości tlenu.

Maska twarzowa Panorama Plus i automat oddechowy  ATX600 to rozwiązanie techniczne, które wprowadza nadciśnieniowy aparat powietrzny butlowy produkcji krajowej jako następcę lini aparatów - APS/3, produkowanych przez Fabrykę Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych „FASER S.A. Ergonomiczny noszak oraz ultralekka butla kompozytowa ułatwiają pracę w trudnych warunkach. Aparat powietrzny SCBA ProffAir to modułowa konstrukcja, która umożliwia jego kompatybilność z wcześniejszą linią aparatów APS/3 i APS/4 dając użytkownikowi możliwość współpracy oraz unowocześnienia posiadanego sprzętu.

 

Z uwagi na szczególne przeznaczenie aparatu do pracy w środowisku o dużym stopniu skażenia, aparat przewidziany jest do współpracy z gazoszczelną odzieżą ochronną producentów krajowych i zagranicznych. W zależności od wybranych typów masek i automatów oddechowych aparat można stosować w wersji nadciśnieniowej lub normalnociśnieniowej.

Wyroby FASER S.A. chronią życie i zdrowie ludzkie. Dlatego muszą być skuteczne i niezawodne w działaniu. O tym czy nowy aparat zostanie wdrożony do produkcji decydują wyniki badań i testów prowadzone we własnych laboratoriach i pracowniach konstrukcyjnych. Dodatkowo wszystkie wyroby są sprawdzane przez polskie instytucje klasyfikacyjne: Centralny Instytut Ochrony Pracy w Warszawie, Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie, Wyższy Urząd Górniczy i Główny Instytut Górnictwa w Katowicach oraz Centralną Stację Ratownictwa Górniczego w Bytomiu.  Każdy sprzedawany wyrób posiada atest co najmniej jednej z tych instytucji. Sprzęt produkowany przez FASER S.A. znajduje zastosowanie w górnictwie, hutnictwie, przemyśle chemicznym i petrochemicznym, straży pożarnej, przemyśle obronnym, stoczniowym, rolnictwie i lecznictwie.  Wysoki standard bezpieczeństwa zapewnia ponad pół wieku doświadczeń w zakresie produkcji sprzętu ochrony indywidualnej, a także prowadzenia jej zgodnie z wymogami normy ISO9001.

W 1999 roku, FASER S.A. po ocenie systemu jakości fabryki przez British Standards Intitution został zarejestrowany w BS EN ISO 9001.

 
« poprzedni artykuł
 
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Copyright (C) 2020 Symulatory pożarów trenażery aparaty powietrzne Proffer
digitalbugs